banner
Hakkımızda

Hakkımızda

SoyluExpress.com, yaklaşık 25 yıllık tecrübesiyle inşaat, mobilya, otomotiv, taahhüt, dış ticaret ,toptan ve perakende satış ve pazarlama alanlarında faaliyet gösteren Soylu Şirketler Grup'un 2023 yılında hayata geçirdiği sanal mağazasıdır. 
E-ticaret sektöründe kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmeti ana amaç edinen soyluexpress.com, kuruluşundan itibaren gelişimini sürdürmekte ve gerek ürün gamı gerekse müşteri hizmetleriyle sanal mağazalar arasında ön sıralarda yer almayı amaçlamaktadır. SoyluExpress.com, faaliyet süresi boyunca müşteri memnuniyetini ve sorunsuz teslimatlar gerçekleştirmeyi ön planda tutmuştur.
Tüm siparişlerini, maksimum teknolojik donanımla sağladığı güvenli alışveriş ortamında başarıyla gerçekleştirmeye devam etmektedir.
SoyluExpress.com olarak müşterilerimizden gelen siparişler firmamıza ait Hatay, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana depolarından ,ürün stoklarımızda olmadığı zaman ise müşterimizin  ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı şekilde cevap verebilmek için ürünler imalatçı, ithalatçı veya distribütör firmaların direk kendi depolarından da sevk edilmektedir.
Gelişme hızımızın sürekli ivmeyle arttığı bu süre zarfında bizimle iletişimde olup görüşleriyle hiç yalnız bırakmayan ve her geçen gün sayısı hızla artan müşterilerimize, bu gelişme sürecinde bizden desteklerini esirgemeyen çözüm ortaklarımıza  teşekkür ederiz.

Firmamız (ETBİS)Elektronik Ticaret Bilgi Platformu kayıtlıdır.
 
SoyluExpress.com

X